2017’nin Ekim ayında başlayıp 23 Mayıs 2018 tarihinde son bulan Özel Olimpiyatlar Dilek Sabancı Karma Futbol Projesi kapanış töreninde İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Öner’e katkılarından dolayı verilen teşekkür plaketi özel sporcumuz Utku Selçuk tarafından takdim edildi.
      Özel ve partner sporcuların sportif becerilerini geliştirmenin yanı sıra önyargıları ortadan kaldırmak, toplumda bir farkındalık yaratmak ve katılımcıların sosyalleşmesini sağlamayı hedefleyen proje Burhaniye, Edremit ve Havran ilçelerinde 8 ay faaliyet gösterdi.
      Makamında ziyaret edilen ve teşekkür plaketini özel sporcumuzun elinden alan Kaymakam Öner, “Projede katkısı olan antrenörlerimizi, eğitmenlerimizi, özel ve partner sporcularımızı tebrik ediyorum. Özel ve partner sporcuların hem saha içinde hem de saha dışında birlikte vakit geçirmeleri, sosyal ortamlarda beraber bulunmaları çok önemli. Bu tür organizasyonların kaymakamlık olarak her zaman destekçisi olacağız. Ayrıca ödülü benim adıma alıp makamımızı ziyaret etme inceliği gösteren Utku kardeşimize de teşekkür ediyorum.” dedi.